Prawo do odstąpienia od umowy

Zwroty, wymiana

Informacje dot. przedsiębiorców:

Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwrot produktów w takim wypadku następuje na koszt Kupującego, tzn. że pokrywają Państwo koszty przesyłki do naszej firmy.

Firma F.H Kamelia jest  właściciel sklepu internetowego wykrywalne24.pl gwarantuje zwrot kwoty równej wartości zamówienia po odjęciu kosztów transportu lub pobrania zapłaty. Pieniądze zostaną przekazane na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego.

Informacje dot. osób fizycznych:

Zgodnie z Ustawą z dnia 25 grudnia 2014 roku o prawach  konsumenta. Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia zwracanych produktów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niz 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z towarem oraz fakturą VAT musi być przesłane na adres:

F.H Kamelia

09-400 Płock 

Ul: Gwardii Ludowej 2 

Zwracany w takim trybie towar zostanie przyjęty wyłącznie wówczas gdy zostanie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, a sam towar będzie w stanie niezmienionym, zwłaszcza nie będzie nosił żadnych śladów używania

 

Wymiana 

Nie wymieniamy zakupionych produktów,dlatego prosimy o rozważne dokonywanie zakupów.